Rss
Logo
ADS

آخرين مطالب

نويسندگان
کلمات کليدي
درباره ما

رضا یزدانی ٍ به نام يگانه حسابدار حسابرس كه ترازنامه سند اندوخته هر كس را بدون حسابسازي برایش تدوين مي كند ومالياتي اضافه بر دارايي او و اندوخته هايش نخواهد بست و تلفيقي بدون محافظه كاري و رضايت طرفين صورت نخواهد داد.
ایمیل : rezayazdani69@yahoo.com

 

آرشیو کد آهنگ

دانلود این اهنگ

لينکستان
ADS
  • تاريخ : شنبه هشتم بهمن ۱۳۹۰, 9:27
دسته بندی : زندگی نامه مشاهیر حسابداری
مصاحبه روزنامه سرمایه با اقای دکتر حساس یگانه درباره دلیل نوشتن کتاب فلسفه حسابرسی

كتاب فلسفهء حسابرسي دكتر يحيي حساس يگانه استاد دانشكدهء مديريت و حسابداري دانشگاه علامه طباطبايي  در بهمن ماه سال ۱۳۸۵ به عنوان كتاب سال جمهوري اسلامي ايران معرفي و از آن تقدير شد. پس از انتخاب این کتاب شاهد نقدها و حمایتهای اساتید و صاحبنظران حسابداری و حسابرسی از این کتاب بوده ایم که گاهاْ از مسیر نقد و حمایت خارج شده و کار به درگیریهای رسانه ای تبدیل شده است.اين دومين باري است كه از تاليف‌هاي اين استاد دانشگاه در اين مراسم تقدير مي‌شود.مصاحبه ای به همین مناسبت روزنامه سرمایه با وی ترتیب داده که خواندن آن خالی از لطف نیست.

از چه زماني كار حسابداري را شروع كرديد؟

من سيكلم را كه تمام كردم حسابدار شدم. چون درآمد خوبي براي خانواده داشت در يك شركت با نام پارس لوكس به عنوان كمك حسابدار استخدام شدم. شركت پارس لوكس توليدكنندهء اتوبوس بود كه بعدها ورشكست و توسط بنياد خريداري شد.

آن موقع با حسابداري آشنايي داشتيد؟

من با  حسابداري آشنا نبودم اما به دنبال كار بودم به اين كارخانه مراجعه كردم و آن‌ها گفتند ما يك كمك حسابدار نياز داريم چون خوش خط بودم، استخدامم كردند. از كمك حسابداري شروع كردم. رفته رفته كمك حسابدار صنعتي شدم.


برچسب‌ها: دکتر حساس یگانه, فلسفه حسابداری, دانشگاه علامه طباطبایی, حسابداری, حسابرس

  • نويسنده : رضا یزدانی

صفحات سايت